مسئولین باید با تمام توان در خدمت یادگاران شهدا باشند

24 دی 1397 ساعت 16:44

فرماندار شهرستان برخوار گفت: امروز امنیتی که داریم حاصل خون شهدا است و مسئولین باید با تمام توان در خدمت یادگاران شهدا باشند.


به گزارش ایثار اصفهان، بنهری فرماندار شهرستان برخوار به همراه مفتخریان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید گرانقدر براتعلی کلهرودی تنها شهید روستای دنبی دیدار و گفتگو کردند.
عبداله بنهری در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
وی در ادامه با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، اظهار کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای مسئولان روحیه بخش و موجب پشتگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.
فرماندار شهرستان برخوار گفت: حس شهادت‌طلبی نعمتی است که ما را از بقیه کشورها متمایز کرده و باید با ارزش نهادن به قشر ایثارگر و شهدا قدردان این نعمت باشیم.
بنهری افزود: امروز امنیتی که داریم حاصل خون شهدا است و مسئولین باید با تمام توان در خدمت یادگاران شهدا باشند.
 در پایان این دیدار مسئولین با حضور در مزار شهدای روستای دنبی و ادای احترام به مقام شامخ شهید این روستا، قبر مطهر شهید براتعلی کلهرودی را غبارروبی و عطرافشانی کردند.


انتهای پیام/


کد مطلب: 274559

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/274559/

ایثار
  http://isaar.ir