دیدار با ایثارگران افتخاری برای مسئولان است

26 آبان 1397 ساعت 16:53

مدیرکل بنیاد هرمزگان با بیان اینکه تلاش ایثارگران در پاسداشت حکایت ماندگار و پایدار شاهدان و فداکاری عرصه عشق و ایمان قابل تقدیر است، اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، افتخاری برای مسئولان است.


به گزارش «ایثار»، محمدرضا پاکدامن در دیدار با جمعی از ایثارگران بندرلنگه و حاجی آباد گفت: دشمنان خیال نکنند با رفتن شهدا دست ملت ایران خالی شده است. آنها باید بدانند امروز نیز میلیون ها بسیجی و آحاد ملت ایران و خانواده شاهد و ایثارگر پرشورتر و آماده تر از گذشته در وسط میدان برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی ایستاده اند.
وی با بیان اینکه تلاش ایثارگران در پاسداشت حکایت ماندگار و پایدار شاهدان و فداکاری عرصه عشق و ایمان قابل تقدیر است، اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، افتخاری برای مسئولان است زیرا شکوه و عظمت امروز کشور ناشی از خون شهیدان و ایثارگران است.

دانشجویان شاهد و ایثارگر صاحبان انقلاب هستند
پاکدامن در دیدار با جمعی از دانشجویان شاهد و ایثارگر شهرستان های میناب، اظهار داشت: دانشجویان شاهد و ایثارگر صاحبان انقلاب هستند و این امر مسئولیت این عزیزان را در حفظ و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و آرمان های مقدس شهدا دو چندان می کند.
وی افزود: امروز دشمنان با هجمه فرهنگی به میدان آمده اند و شما دانشجویان وظیفه دارید با کسب علم و دانش و حضور در عرصه های فرهنگی توطئه های استکبار جهانی را نقش بر آب کنید.
پاکدامن با اشاره به اینکه دانشجویان شاهد و ایثارگر الگوی جامعه هستند، گفت: امروز لازم است همه دانشجویان و دانش پژوهان خود را به فنون روز مجهز کنند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 267089

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/267089/

ایثار
  http://isaar.ir