در آُستانه هفته دولت انجام شد

برگزاری مراسم خطبه خوانی در حرم حضرت معصومه (س)

31 مرداد 1398 ساعت 11:28

​همزمن با سالروز میلاد با سعادت امام موسی کاظم (ع) و در آستانه هفته دولت مراسم خطبه خوانی در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد .


به گزارش ایثار واحد استان قم،این مراسم با حضور استاندار قم ، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) ، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان و سایر مسوولان و خادمان کریمه اهل بیت و اقشار مردم در حرم مطهر بانوی کرامت (س) برگزار گردید.
استاندار قم در این مراسم ضمن گرامی داشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر بر ادامه راه شهدا و الگو گیری از این انسانهای وارسته در مسیر خدمت به ملت مسلمان تاکید کرد.
دکتر سرمست بر تلاش مسوولان استان در جهت حل مشکلات معیشتی مردم و اجرای طرح های نیمه کاره تاکید داشت و افزود: تزریق امید و نشاط و آینده نگری در جامعه موجب تقویت روحیه خدمت رسانی است.
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) نیز در این مراسم با گرامی داشت هفته دولت و سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: دشمن تلاش کرد با تحریم ها و تهدیدها سد راه پیشرفت انقلاب اسلامی شود اما ملت ایران به رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در برابر  دشمنان ایستاده است.
وی تاکید کرد: یاد و خاطره شهدا بخصوص شهدای دولت و شهدای مظلوم حرم را گرامی می داریم و تقدیر می کنیم از جانبازان یادگاران هشت سال دفاع مقدس که در راه اعتلای نظام اسلامی ایستاده اند.
 


کد مطلب: 302836

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/302836/

ایثار
  http://isaar.ir