پاسخگویی مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی به ایثارگران در میز خدمت استانداری

12 شهريور 1398 ساعت 17:34

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در میز خدمت استانداری و پاسخگویی به جامعه معزز ایثارگری استان تصریح کرد: خدمت به آحاد مردم و به‌ویژه قشر ایثارگری بالاترین افتخار برای ما و تمامی مسئولین نظام است.


به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی سه‌شنبه 12 شهریور 1398، با حضور در میز خدمت استانداری پاسخگوی جامعه معزز ایثارگری استان بود.
عباس پورحسن با بیان اینکه تمام کوشش و همت خود را معطوف تکریم جامعه معزز ایثارگری می‌کنیم و در رفع مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزیم، گفت: خدمت به آحاد مردم و به‌ویژه قشر ایثارگری بالاترین افتخار برای ما و تمامی مسئولین نظام است.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ارائه خدمات و پیگیری مطالبات و درخواست‌های مردم توسط رؤسا،‌ معاونین و کارشناسان مجرب بنیاد در میز خدمت نماز جمعه نیز انجام می‌پذیرد تصریح کرد: دیدار چهره به چهره نمازگزاران در نماز جمعه به‌عنوان محور وحدت و معنویت نظام اسلامی، نقش بسیار حائز اهمیتی در توسعه فرهنگ دینی دارد.
وی حضور در میز خدمت و ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان را تکریم ارباب‌رجوع دانست و گفت: خانواده شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر همه ما دارند، بنابراین خدمت صادقانه به این عزیزان با همکاری تمام همکاران پرتلاش و ارائه بهترین خدمات در اولویت کاری بنیاد است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 305031

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/305031/

ایثار
  http://isaar.ir