پرتال اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران - آخرين عناوين بهداشت و درمان http://isaar.ir/deputies/health Sun, 28 May 2017 11:06:58 GMT استوديو خبر (سيستم جامع انتشار خبر و اتوماسيون هيئت تحريريه) نسخه 3.0 http://isaar.ir/skins/default/fa/{CURRENT_THEME}/ch01_newsfeed_logo.gif تهيه شده توسط پایگاه خبری ایثار http://isaar.ir/ 100 70 fa نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری ایثار آزاد است. Sun, 28 May 2017 11:06:58 GMT بهداشت و درمان 60 تعدا 280 نفر توسط پزشکان طرح ویزیت شدند http://isaar.ir/doc/news/fa/205871/ ]]> کردستان Sat, 27 May 2017 05:13:48 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/205871/ جانبازان دین خود را نسبت به مردم و کشور خود انجام داده‌اند http://isaar.ir/doc/news/fa/190099/ ]]> کردستان Sat, 24 Dec 2016 04:21:52 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/190099/ قرارداد بيمه تکمیلی ايثارگران 96-95 http://isaar.ir/doc/news/fa/189819/ ]]> بهداشت و درمان Tue, 20 Dec 2016 08:21:09 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/189819/ بازنگری درکمیسیون های پزشکی http://isaar.ir/doc/news/fa/178378/ ]]> کردستان Sun, 04 Sep 2016 05:10:47 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/178378/ ادامه روند درمان جامعه ایثارگری با همکاری پزشکان بین المللی http://isaar.ir/doc/news/fa/167468/ ]]> بهداشت و درمان Sat, 11 Jun 2016 10:01:53 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/167468/ ویزیت 110 نفرازجانبازان شیمیایی http://isaar.ir/doc/news/fa/164679/ ]]> کردستان Sat, 21 May 2016 05:32:32 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/164679/ تعهدات بیمه ایران و مراکز طرف قرارداد http://isaar.ir/doc/news/fa/163614/ شرایط و میزان تعهدات و مراکز طرف قرارداد بیمه ایران به ایثارگران (خانواده شهدا،جانبازان و آزادگان) ]]> بهداشت و درمان Sat, 14 May 2016 08:23:26 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/163614/ طرح نیازسنجی سلامت جانبازان در کردستان اجرا شد http://isaar.ir/doc/news/fa/147811/ ]]> کردستان Wed, 06 Jan 2016 06:46:21 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/147811/ جانبازان، رهبران این نهضت هستند http://isaar.ir/doc/news/fa/140471/ ]]> کردستان Sat, 07 Nov 2015 06:46:04 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/140471/ دربیمارستان بعثت سنندج http://isaar.ir/doc/news/fa/107919/ ]]> کردستان Sat, 07 Feb 2015 07:21:46 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/107919/