پرتال اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران - آخرين عناوين بهداشت و درمان http://isaar.ir/deputies/health Wed, 04 Jul 2018 03:19:18 GMT استوديو خبر (سيستم جامع انتشار خبر و اتوماسيون هيئت تحريريه) نسخه 3.0 http://isaar.ir/skins/default/fa/{CURRENT_THEME}/ch01_newsfeed_logo.gif تهيه شده توسط پایگاه خبری ایثار http://isaar.ir/ 100 70 fa نقل و نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری ایثار آزاد است. Wed, 04 Jul 2018 03:19:18 GMT بهداشت و درمان 60 پایش سلامت 40 نفر از والدین شهدای رشتخوار انجام شد http://isaar.ir/doc/news/fa/250819/ رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان رشتخوار گفت: با هدف ارتقا سطح و سلامت و توانمندی، طرح پایش سلامت والدین معظم شهدا با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار انجام شد. ]]> خراسان رضوی Tue, 03 Jul 2018 18:48:41 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/250819/ اهدای خون کارکنان بنیاد شهبد کردستان http://isaar.ir/doc/news/fa/239429/ ]]> کردستان Sun, 11 Mar 2018 06:37:21 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/239429/ شهدا با نثارخون خوددرخت انقلاب را بارورکردند http://isaar.ir/doc/news/fa/236910/ ]]> کردستان Mon, 19 Feb 2018 08:06:14 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/236910/ جانبازان مایه افتخاروسربلندی ملت هستند http://isaar.ir/doc/news/fa/235135/ ]]> کردستان Wed, 07 Feb 2018 04:20:55 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/235135/ 390 مصدوم شیمیایی تحت معاینه قرارگرفتند http://isaar.ir/doc/news/fa/227976/ ]]> کردستان Sun, 03 Dec 2017 04:31:39 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/227976/ جانبازان، رهبران این نهضت هستند http://isaar.ir/doc/news/fa/224729/ ]]> کردستان Sat, 04 Nov 2017 04:39:25 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/224729/ ۲۴۰ جانباز تحت معاینه قرار گرفتند. http://isaar.ir/doc/news/fa/212687/ ]]> کردستان Sat, 29 Jul 2017 07:25:04 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/212687/ تعدا 280 نفر توسط پزشکان طرح ویزیت شدند http://isaar.ir/doc/news/fa/205871/ ]]> کردستان Sat, 27 May 2017 05:13:48 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/205871/ جانبازان دین خود را نسبت به مردم و کشور خود انجام داده‌اند http://isaar.ir/doc/news/fa/190099/ ]]> کردستان Sat, 24 Dec 2016 04:21:52 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/190099/ قرارداد بيمه تکمیلی(بیمه دی) ايثارگران 96-97 http://isaar.ir/doc/news/fa/189819/ ]]> بهداشت و درمان Tue, 20 Dec 2016 08:21:09 GMT http://isaar.ir/doc/news/fa/189819/