نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
روانه در چراغانی

روانه در چراغانی

به سفره نگاه کرد! کاسه بشقاب های پر از غذا و دو قابلمه ی بزرگ وسط سفره که هنوز تا نیمه پر بود از برنج، مرغ های پخته و سیب زمینی. پرسید: مگر چند نفر نیستند که این همه زیادی آمده؟! و با اشاره خفیف سرقابلمه را نشان داد محمود گفت: همه هستند برادر خرازی.

۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱
 
شهید احمد اصغری

اولین شهید شهرستان اسلامشهر

شهید احمد اصغری

شهید بزرگوار در یکی از روستا های آذربایجان شرقی و در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود . پدر بزرگش روحانی و پدرش معلم قرآن و مداح اهل بیت (ع) که در تربیت مذهبی وی کاملا موثر بود . پس از پایان تحصیلات ابتدایی به تهران آمد و ادامه تحصیل داد و مدرک درجه یک مترجمی زبان انگلیسی را اخذ نمود و بعد از مدتی ...

۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۳
 
نگاهی به زندگی سردار شهید ورزشکار جلال زهره وند

نگاهی به زندگی سردار شهید ورزشکار جلال زهره وند

در زندگینامه شهید ورزشکار جلال زهره وند می بینیم که این شهید علاوه بر ورزشکار بودن و حضور فعال درهمه عرصه های اجتماع درعرصه انقلاب و جنگ چه رشادت های انجام داده است.به گزار ش "ایثار" شهید جلال زهره وند در سال ۱۳۴۵ در یک خانواده مذهبی چشم به جهان گشود که او را جلال نام نهادند. از همان ...

۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۸
 
معرفی شهید سیروس کلیچ

برگی از افتخارآفرینان معاصر فیروزکوه؛

معرفی شهید سیروس کلیچ

شهید کلیچ: پدر جان هر جا هستی نوای رهبر کبیر انقلاب را لبیک گفته و به پیام حق گونه او که قبل از امت محروم و شهیدپرور بیرون می آید گوش فرا دهید.

۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۱
 
فرماندار اسبق فیروزکوه به مقام شهادت رسید

فرماندار اسبق فیروزکوه به مقام شهادت رسید

محمد صادق مصطفی زاده فرماندار اسبق فیروزکوه در سن ۶۰ سالگی بر اثر صدمات ناشی از جانبازی در هشت سال دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نایل شد.

۱۶ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۶
 
معرفی سردار شهیدی که در لحظه شهادت فریاد یا زهرا سر داد

در سالروز شهادت بی بی دو عالم؛

معرفی سردار شهیدی که در لحظه شهادت فریاد یا زهرا سر داد

مادر سردار شهید شجاع: پس از پیروزی انقلاب، زین العابدین به کسوت یکی از محافظان درجه یک بیت امام راحل در جماران در آمد و انهدام چند خانه تیمی متعلق به منافقین در تهران و مشهد، از جمله فعالیت های بارز وی در آن زمان است.

۱۶ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۴
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...